top of page

V kapele od 9.6.2017 počet návštěv -

Miluju hudbu. Táta je muzikant a já jsem s ním chodila na zkoušky s kapelou jako malá holka a těšila se, že až vyrostu, budu mít svojí formaci, kde budu zpívat. Piáno jsem obsadila ve 3 letech a když mi bylo 6, začala jsem chodit do LŠU v Říčanech. Od 10 let hraju na kytaru, což se mi hodilo hlavně na pionýrských táborech , byla jsem ráda středem pozornosti. První hudební seskupení vznikala na střední škole, první soutěže, vystupování a vlastní tvorba. 
     Prošla jsem různými žánry a každý mne posunul o kousek dál, děkuju všem: Dei-gratia (profesionální středověká hudební skupina), Le´grace, Princip, Táborská Bašta, Naskok, Saloon Band a další. Hraní na ulici, na festivalech, na sálech, na hradech a zámcích, v klubech, v průvodech i na soukromých akcích, to vše a stále dokola, mne nikdy neomrzí. A s vámi se těším na viděnou '-).

Saloon Band 1993-2003
Naskok 2001-2005
Středověkou skupinu Dei-gratia jsme zakládali v roce 2004 a už po roce jsme opustili svá povolání a živili se jen muzikou. Pak přišly rodičovské povinnosti a v soušasné době jen občas vypomůžu hrou na šalmaje a flétny.
Táborská Bašta od 2013-
Princip-rock únor 2016-
Le´grace srpen 2016-

Happy Band červen 2017

bottom of page