•    64 produkcí 2018

  • 31.12.Beseda Č.Budějovice

  • 14.12.Střelnice Tábor

  • 14.12.Sepekov ZVVZ

  • 8.12.Pacov

  • 8.12.Pelhřimov maturák

  • 7.12.Palcát maturák

  • 7.12.MAS Sezimovo Ústí II

  • 30.11.Třeboň Roháč

  • 3.11. Palcát maturák Spoje

  • 20.10.Palcát maturák Obchod a řemesla

  • 20.10.Černický zámek 

  • 6.10.Brno Voroněž

  • 5.10.Palcát Flosman

  • 8.9.Európé Praha

  • 8.9.Nová Pec Mauritz

  • 7.9.Karvánky

  • 7.9.Hulín u Sedlčan

  • 1.9.Třebešice u Divišova

  • 31.8.Dobré časy J. Hradec

  • 25.8.Obora u Kaznějova

  • 18.8.Myslkovice

  • 18.8.Třebějice

  • 11.8.Votice

  • 4.8.Jonášův mlýn

  • 4.8.Hausův mlýn

  • 3.8.Č.Velenice GEM Bohemia

  • 28.7.Pojbuky

  • 21.7.Újezd u Domažlic

  • 21.7.Klíny

  • 7.7.Skalice

  • 30.6.Počepice 

  • 30.6.Horní Lhota  U černého čápa

  • 23.6.Nové Hrady Kamínek

  • 23.6.Koloděje Mitrowicz

  • 16.6.Nové Hrady Sokolí hnízdo

  • 9.6.Pojbuky

  • 8.6.Samota U houpacího koně

  • 2.6.České Budějovice

  • 2.6.Bechyně

  • 28.5.Kletečná

  • 19.5.Horní Lomná

  • 19.5.Krsice u Čimelic

  • 14.5.Kletečná

  • 10.5.Kletečná

  • 28.4.Žižkovy lázně Tábor

  • 21.4.Debrník

  • 13.4.Jitka Vojenský ples

  • 24.3.Sokolovna Soukenický Bál

  • 3.3.Gerbera Č.Budějovice

  • 24.2.Střelnice Tábor

  • 23.2.Plzeň Parkhotel

  • 23.2.Bujanov

  • 17.2.Vlachovo Březí

  • 17.2.Popelín

  • 16.2.Palcát Rybářský ples

  • 10.2.Skalice

  • 3.2.Kovářov

  • 27.1.Košice

  • 26.1.Vodňany

  • 20.1.Trhové Sviny

  • 13.1.Želeč

  • 12.1.Žebrák

  • 12.1.Líšnice

  • 5.1.Beroun

               

   32 produkcí 2015

      +22 malá parta

  • 26.12.Maxim Planá

  • 21.12.Strkovská Pivnice

  • 18.12.Svachův Dvůr Isotherm

  • 17.12.KD Metropol

  • 11.12.KD Bechyně

  • 4.12.Palcát Obchodka

  • 27.11.Milenium Gymnazium

  • 7.11.Milenium Gymnazium 

  • 31.10.Žižkovy lázně Tábor

  • 16.10.Maxim Planá n/L

  • 19.9.Černovice Pouťová         

  • 5.9.Žirovnice Artaban

  • 22.8.Střelnice Tábor

  • 8.8.Bavorov

  • 31.7.Marina Orlík  

  • 25.7.Choustník

  • 18.7.Malšice 

  • 4.7.Lidmaň

  • 27.6.Dunajovice

  • 16.5.Osek u Rokycan

  • 30.4.Strkovská pivnice

  • 10.4.Strkovská pivnice

  • 3.4.SC Univerzita Tábor 

  • 21.3.Sokolovna Žirovnice

  • 14.3.Bechyně Hasičský ples  

  • 27.2.Střelnice j.Hradec Vojenský

  • 14.2.Pelhřimov Máj Školní ples

  • 13.2.Vodňany Zdravotnický ples

  • 7.2.Košice Hasičský ples

  • 24.1.Trhové Sviny Sportovní

  • 23.1.Pelhřimov Máj Maturitní ples

  • 9.1.Maxim Planá

  • 42 produkcí 2012

  • 25.12.Malšice Sportovní ples

  • 20.12.Planá n/L Horác

  • 19.12.Soběslav Fire Factory SE

  • 14.12.Milenium Tábor

  • 7.12.MAS Sezimovo Ústí II

  • 6.12.Bechyně Lázně

  • 30.11.Střelnice Tábor

  • 23.11.Radimovice u Želče

  • 17.11.Zvěrotive Na kopci

  • 16.11.Bechyně bar "M"

  • 9.11.Tábor Palcát Maturák

  • 27.10.Planá Maxim

  • 10.10.Písek Palackého sady

  • 15.9.Černovice Pouťová

  • 11.9.Praha Žofín

  • 31.8.Dráchov

  • 25.8.Radimovice u Želče

  • 18.8.Zhoř

  • 26.7.Praha hotel Alchymist

  • 14.7.Malšice 135 let SDH

  • 13.7.Marina Orlík

  • 30.6.Bechyně Koník

  • 23.6.Dunajovice Vítání léta

  • 16.6.Schwanzenberský dvůr

  • 15.6.Marina Orlík

  • 9.6.Hluboká n/Vlt.hotel Štekl

  • 2.6.Jemčina Rekreační středisko

  • 26.5.Řepeč předpouťová

  • 6.5.Pražský hrad Na baště

  • 28.4.Zvěrotice Na kopci

  • 8.4.Žirovnice Velikonoční zábava

  • 31.3.Palcát Tábor Sportovní ples

  • 23.3.Maxim Planá n/L.

  • 8.3.Bazilika Č.Budějovice Maturák

  • 25.2.Palcát Tábor ples Asfaltado 

  • 24.2.Veselí nad Luž.Maturák

  • 18.2.MAS Sezimovo Ústí 2 Aroma

  • 10.2.KD Jitka Jindř.Hradec Maturá

  • 3.2.KD Kejžlice Maturák

  • 28.1.Strážkovice Sportovní ples

  • 27.1.Vlatava Č.Budějovice

  • 21.1.Milenium Tábor

      46 produkcí 2009

     31.12.Písek Bílá růže
  * 26.12.Čelkovice U lípy
  * 18.12.Dražice ples Asfaltado
  * 28.11.Č.Budějovice Gomel
  * 27.11.Tábor Střelnice
  * 21.11.Tábor Milenium
  * 23.10.Čelkovice U lípy
  * 25.9.Čelkovice U lípy
  * 19.9.Černovice pouťová
  * 12.9.Zvěrotice
  * 11.9.Holkov
  * 5.9.Holkov Kiss party live
  * 4.9.Planá Na pláži
  * 28.8.Bechyně Konibar
  * 29.8.Planá Za vodou
  * 22.8.Hůrka
  * 8.8.Tábor Pintovka
  * 7.8.Čenkov
  * 31.7.Praha Troja Loděnice
  * 25.7.Bechyně Koník koloběžky
  * 24.7.Bečice Country camp
  * 17.7.Planá Na pláži
  * 4.7.Planá Za vodou
  * 27.6.Černický zámeček
  * 26.6.Bechyně Koník
  * 20.6. Planá Na pláži
  * 13.6.Hradčany-Ralsko
  * 6.6.Čelkovice U lípy
  * 5.6.Tábor hotel Dvořák
  * 1.6.České Budějovice dětský den
  * 16.5.Tábor hotel Dvořák
  * 8.5.Čelkovice U lípy
  * 30.4.Planá Za vodou
  * 11.4.Tábor Palcát velikonoční
  * 3.4.Tábor Zlatý lev
  * 20.3.Milenium Tábor ples  klíčku
  * 19.3.Č.Budějovice maturák
  * 13.3.Č.Budějovice maturák
  * 7.3.KD Bechyně Hasičský ples
  * 21.2.KDJistebnice Maškarní ples
  * 14.2.Bechyně Rybářský ples
  * 30.1.Tábor Milenium Ples
  * 24.1.Týn nad Vltavou
  * 23.1.Tábor hotel Relax

  •  55 produkcí 2019 

  • 18.10. Palcát

  • 12.10.Debrník

  • 28.9.Jedraž

  • 21.9.Jesenice Srnad. Mlýn

  • 21.9.Trhové Sviny

  • 6.9.Pechova Lhota

  • 6.9.Skopytce

  • 24.8.Radimovice u Želče

  • 24.8.Dolany n/Vlt.

  • 17.8.Poněšice

  • 17.8.Dlouhá Lhota

  • 10.8.Černovice

  • 10.8.Štekl Hluboká n/Vlt.

  • 3.8.Samota u HK

  • 27.6.Chotýšany

  • 26.7.České Velenice

  • 20.7.Borek

  • 20.7.Vlachovo Březí

  • 13.7.Kbelnice

  • 6.7.Hryzely

  • 29.6.Krasetín

  • 29.6.Černovice

  • 22.6.Bratřice

  • 22.6.Nová Olešná

  • 22.6.Soběsuky

  • 21.6. Heroutice

  • 15.6.Veliny

  • 15.6.Klec

  • 1.6.Bechyně park

  • 1.6.Černovice resort Mlýn

  • 25.5. Lomeček Starý Klíčov

  • 18.5.Líšnice

  • 11.5.Malý Ratmírov

  • 20.4.Samosoly

  • 30.3.Dašice

  • 23.3.Sokolovna Benátská

  • 22.3.KC Jitka Vojenský

  • 21.3.Jihopražský pivovar

  • 9.3.Sepekov Maškarní

  • 2.3.KD Bechnyně Maškarní

  • 23.2.Vlachovo Březí Sokolovna

  • 22.2.Plzeň Parkhotel

  • 16.2.Popelín Hasičský ples

  • 15.2.Palcát Rybářský ples

  • 8.2.Klenovice Ples SDH

  • 8.2.Hotel Clarion Praha

  • 2.2.J.Hradec Zámek

  • 1.2.J.Hradec DDM

  • 26.1.Božetice

  • 19.1.Želeč Sportovní

  • 19.1.Trhové Sviny Sportovní

  • 18.1.Radimovice u Želče Obecní

  • 18.1.Palcát Tábor SZeŠ

  • 11.1.KK Žebrák Maturitní

  • 11.1.Líšnice Sportovní

​     53 produkcí 2016

  • 26.12.Maxim Planá nad Luž

  • 16.12.Svachovka

  • 15.12.Bechyně Laufen

  • 9.12.Liberec

  • 2.12.MAS Sezimovo Ústí

  • 18.11.Palcát Gymnazium

  • 12.11.Milenium Zdravotka

  • 4.11.Milenium maturák Spoje 

  • 28.10.Opařany

  • 17.9.Předboj Yard resort

  • 17.9.Černovice pouťová

  • 10.9.Pecínov

  • 3.9.Lomnice nad Popelkou

  • 3.9.Strakonice Podskalí

  • 27.8.Marina Orlík

  • 27.8.Vlásenice

  • 19.8.Bor u Sedlčan

  • 19.8.Budislav

  • 13.8.Bednáreček

  • 6.8.Prachatice Albatros

  • 30.7.Planá hřiště

  • 29.7.Tábor Dobrých časů

  • 29.7.Bechyně Koník

  • 23.7.Č.Krumlov Vltava

  • 23.7.S.Ústí I Na mýtě

  • 22.7.České Velenice

  • 9.7.Bratřice

  • 9.7.Chotoviny Gold

  • 2.7.Bor u Sedlčan

  • 2.7.Samota u HK

  • 25.6.Monínec

  • 25.6. Dunajovice

  • 11.6.Rohan Boat Prague

  • 4.6.Pardubice

  • 19.5.Zlosyň

  • 13.5.Budislav Stan

  • 30.4.Strkovská čarodějnice 

  • 1.4.Sokolovna   

  • 19.3.Žirovnice Josefovská

  • 19.3.Klenovice Hasičský Ples

  • 11.3.Soběslav Sportovní ples

  • 27.2.Chotoviny Obecní ples

  • 27.2.Milenium Noc maturáků

  • 26.2.Jindřichův Hradec Vojenský Ples

    26.2.Velký Beranov Pivova Jihlava

  • 20.2.Popelín Hasičský ples

  • 19.2.Borovany Maturitní ples           

  • 30.1.Košice Hasičský ples

  • 23.1.Maxim Planá firem.večírek HP Tronic

  • 23.1.Trhové Sviny Sportovní ples

  • 9.1.Žižkovy lázně Sousedský ples

  • 8.1.Beroun Plzeňka maturitní ples

 

36 produkcí + 4 malá parta

                  2013

  • 26.12.Planá Maxim

  • 25.12.Malšice

  • 19.12.Strkovská pivnice

  • 13.12.Volyně Na nové

  • 12.12.Soběslav

  • 6.12.Volyně Na nové

  • 30.11.Milenium Tábor

  • 29.11.Milenium Tábor 

  • 16.11.Milenium Tábor

  • 08.11.Milenium Tábor

  • 20.9.Horác

  • 14.9.Černovice

  • 5.9.Marina Orlík

  • 24.8. Lidmaň

  • 17.8.Řípec Pouťová

  • 10.8.Zhoř Předpouťová

  • 3.8.Hulín u Sedlačan

  • 2.8.Marina Orlík

  • 20.7.Malšice

  • 6.7.Drahov

  • 29.6.Dunajovice

  • 22.6.Bor u Sedlčan

  • 15.6.Střelnice Tábor

  • 8.6.Nové Hrady Kamínek

  • 1.6.Hluboká n/Vl.hotel Štekl

  • 30.4. Strkovská pivnice

  • 5.4.Palcát Ples sportovců

  • 2.3.MAS Sezimovo Ústí II

  • 1.3.Jindřichův Hradec Maturák

  • 15.2.Milenium Tábor Maturák

  • 9.2.Maxim Planá Masopustní

  • 1.2.Nár. dům Prachatice

  • 26.1.Trhové Sviny Sport.  ples

  • 25.1.Tábor Palcát

  • 11.1.Vltava Č.Budějovice Maturák

  • 18.1.Volyně Na nové Maturák

  •  

       59 produkcí 2017

  • 26.12.Maxim Planá n/L

  • 15.12.Soběslavská Grafiko Print

  • 15.12.Svachovka IZOTHERM

  • 8.12.Líšnice ZVVZ

  • 8.12.MAS Sezimovo Ústí II PTM

  • 24.11.Benátky n/J

  • 4.11.Palcát

  • 23.9.Líšnice

  • 16.9.Černovice

  • 9.9.Děbolín

  • 8.9.Karvánky

  • 2.9.Pluhův Žďát

  • 2.9.Brniště

  • 1.9.Pištín

  • 19.8.Moraveč

  • 19.8.Strkovská pivnice

  • 18.8.Zvíkov

  • 12.8.Želeč hřiště

  • 5.8.Hotel Dvořák Tábor

  • 29.7.Praha Bastion

  • 29.7.Moraveč

  • 28.7.České Velenice

  • 22.7.Choustník hrad

  • 17.7.Dubovice

  • 15.7.Nová Ves u Č.B.

  • 15.7.Monínec hotel

  • 1.7.Milevsko U soudu 

  • 26.6.Kácov Sporthotel

  • 24.6.Pintovka Tábor

  • 24.6.Hamr Nové Hrady

  • 23.6.Martinský mlýn

  • 19.7.Kácov 

  • 17.6.Jaronín

  • 10.6.Loučeň

  • 9.6.Leština

  • 5.6.Kácov Sporthotel

  • 3.6.Hamr-Kostky

  • 27.5.Vlastiboř

  • 6.5.Hluboš restaurace  

  • 30.4.Strkovská pivnice 

  • 17.3.Gerbera Č.B.                                

  • 11.3.Pechova Lhota

  • 25.2.Vlásenice Fotbal turnaj

  • 24.2.Bujanov Ples OSVČ

  • 18.2.Popelín Hasičský 

  • 17.2.Vodňany Zdravotnický

  • 17.2.Jihlava DKO Maturák

  • 11.2.Sokolovna Maškarní zábava

  • 11.2.Zvěrotice Hasičský ples

  • 4.2.Vlásenice Hasičský ples

  • 3.2.Jindřichův Hradec

  • 28.01.Košice Hasičský ples

  • 27.01.Soběslav Maturák Gymnazia

  • 21.01.Stádlec

  • 21.01.Trhové Sviny

  • 14.01.Žižkovy lázně Tábor

  • 14.01.Obrataň Myslivecký Ples

  • 13.01.Tábor univerzita

  • 06.01.Beroun Plzeňka

 

 

37 produkcí+7 malá parta

    ​          2014

  • 31.12.Most městské divadlo

  • 26.12.Maxim Planá

  • 19.12.Placát

  • 18.12.Bechyně

  • 12.12.Palcát

  • 6.12.Pyramida Praha 

  • 21.11.Milenium SŠ Spojů

  • 15.11.Milenium

  • 14.11.Milenium SZŠ

  • 1.11.Milenium SPŠ

  • 11.10.Zákupy

  • 13.9.Černovice

  • 6.9.Hřiště Planá

  • 30.8.Mirotice

  • 15.8.Zhoř Pouťová

  • 8.8.České Velenice

  • 1.8.Marina Orlík

  • 25.7.Bechyně Koník

  • 19.7.Malšice hřiště

  • 28.6.Dunajovice

  • 21.6.Ostrov Planá n/L

  • 14.6.Marina Orlík

  • 22.5.Lužnice kemp

  • 10.5.Samota u hopac.koně

  • 9.5.Zvěrotice

  • 30.4.Strkovská pivnice

  • 26.4.Čenkov

  • 25.4.Mezno

  • 15.3.Žirovnice Josefovská

  • 8.3.Bechyně Hasičský ples

  • 1.3.Maxim Planá

  • 28.2.Beroun Plzeňka

  • 20.2.Č.Budějovice Vltava

  • 14.2.Veselí n/L

  • 1.2.Košice

  • 25.1.Trhové Sviny

  • 17.1.Palcát Tábor

  •     33 produkcí 2010

  • 18.12.Bazilika Ples kiss

  • 4.12.Milenium Maturák MGV4

  • 19.11.Kaplice Discoples

  • 13.11.Milenium Maturák SG4

  • 9.10.Písek Palackého sady

  • 18.9.Černovice pouťová

  • 4.9.Holkov

  • 3.9.Planá Na černé

  • 28.8.Planá Na pláži

  • 21.8.Katov Pouťová

  • 20.8.Suchomelův ostrov

  • 14.8.Zhoř pouťová

  • 7.8.Želeč Na staré

  • 6.8.Čelkovice U lípy

  • 31.7.Planá Na černé

  • 10.7.Čelkovice Ostrov

  • 4.7.Planá Na černé

  • 2.7.  Bechyně Koník

  • 12.6.Obořiště Nový rybník

  • 29.5.Planá Na pláži

  • 22.5.Opatství Želiv

  • 24.4.Tábor Relax svatba

  • 19.3.Tábor Palcát Erotický ples

  • 27.2.Bujanov U ještěrky

  • 26.2.Vimperk K.D.Cihelna

  • 19.2.Písek Bílá růže

  • 13.2.Bruntál Spol.ples

  • 12.2.Písek Družba maturák

  • 5.2.Čelkovice U lípy

  • 30.1.Tábor Milenium Uč.ples

  • 29.1.Bechyně Na prádle

  • 16.1.Strážkovice Na návsi

  • 9.1.Tábor Milenium maturák SZŠ 
     

  •    44 produkcí 2011

  • 31.12.Hořepník

  • 16.12.Družba Písek

  • 10.12.Maxim Planá n/l.

  • 9.12.Střelnice Tábor

  • 2.12.Tábor Milenium

  • 11.11.Čelkovice U lípy

  • 28.10.Palcát Tábor

  • 22.10.Zvěrotice Na kopci

  • 15.10.Planá Maxim

  • 24.9.Čelkovice U lípy

  • 17.9.Černovice pouťová

  • 10.9.Suchdol n/L Klikov

  • 3.9.Pacov Na Maštalkách

  • 2.9.Suchomelův ostrov Tábor

  • 27.8.Řepeč

  • 20.8.Katov pouťová

  • 13.8.Zhoř pouťová

  • 12.8.Pacov Na Maštalkách

  • 6.8.Planá Na černé

  • 23.7.Planá Na pláži

  • 9.7.Praha černý kohout

  • 8.7.Na černé

  • 25.6.Dunajovice

  • 18.6.Na pláži Vodník

  • 29.5.Hluboká n/Vlt.ZOO

  • 28.5.Samota u houpacího koně

  • 14.5.Borek u Košic

  • 7.5.Hůry u Rudolfova májová

  • 24.4.Žirovnice Velikonoční

  • 12.3.Bechyně Hasičský ples

  • 26.2.Milenium Asfaltado Tuning

  • 18.2.Vodňany Maturák VSH

  • 12.2.Bechyně Maturák

  • 11.2.Veselí nad Luž Maturák

  • 5.2.Milenium Maturák MP4

  • 4.2.Strážkovice Svíčkový ples

  • 29.1.Strážkovice sportovní ples

  • 28.1.Č.Budějovice Bazilika

  • 22.1.Milenium Školní ples

  • 21.1.Milenium maturák SZŠ

  • 14.1.Český Krumlov Zám.jízdárna

  • 8.1.Opařany Myslivecký ples

  • 7.1.KD Bechyně ples SUPŠ

  •      38 produkcí 2006

  • 31.12.S.Ústí II Hotel Mas

  • 15.12.Ml.Vožice Bowling

  • 8.12.Zvěrotice Na kopci

  • 1.12.Tábor Milénium ples

  • 25.11.Tábor Palcát

  • 24.11.Bechyně Pod skalou

  • 18.11.Český Krumlov Tornádo

  • 17.11.Passau Německo

  • 3.11.Tábor Palcát

  • 27.10.Český Krumlov Tornádo

  • 21.10.Zvěrotice Na kopci

  • 20.10.Bechyně Pod skalou

  • 14.10.Tábor Palcát

  • 13.10.Tábor Palcát

  • 22.9.Tábor Palcát

  • 16.9.Tábor Palcát

  • 15.9.Tábor Palcát

  • 9.9.Tábor Palcát

  • 2.9.Planá Za vodou

  • 1.9.Tábor Palcát

  • 25.8.Bechyně Pod skalou

  • 19.8.Český Krumlov Tornádo

  • 18.8.Tábor Palcát

  • 29.7.Bechyně Pod skalou

  • 28.7.Tábor Palcát

  • 8.7.Tábor Palcát

  • 7.7.Český Krumlov Tornádo

  • 1.7.Planá Za vodou

  • 23.6.Tábor U plísňáka

  • 16.6.Tábor Palcát

  • 2.6.Tábor Palcát

  • 3.6.Tábor Palcát

  • 19.5.Tábor Palcát

  • 13.5.Tábor Atrium Slovan

  • 6.5.Tábor Zlatá svíčka

  • 22.4.Tábor U plísňáka

          46 produkcí 2007

        31.12.Tábor, Atrium
    *  28.12. Č. Krumlov, Tornádo
    *  14.12.Kaplice, Agana Fruit 
    *  30.11.Tábor, Palcát - křest
    *  24.11.Bechyně, 30tiny
    *  17.11.Tučapy
    *  3.11.Zvěrotice, Na kopci
    *  19.10.Tábor, Slovan
    *  6.10. Tučapy
    *  28.9.Tábor, Palcát
    *  21.9.Tábor, Palcát
    *  1.9.Soukeník, Za vodou
    *  31.8. Chotoviny, Parket hřiště
    *  25.8. Katov, Pouťová
    *  24.8. Bechyně, Bar Koník
    *  18.8.Zvěrotice, Svatba
    *  11.8.Bechyně, Bar Koník
    *  4.8.Zvěrotice, pečení prasete
    *  3.8.Tábor, 60-tiny
    *  28.7. Bechyně, Bar Koník
    *  27.7. Č. Krumlov, Bar Tornádo
    *  21.7. Tábor, U Drsů, svatba
    *  14.7.Bechyně, Bar Koník
    *  13.7.Chotoviny, Parket hřiště
    *  7.7.svatba zámek Bechyně 
    *  8.6.Tábor, Hotel Palcát
    *  9.6.Bechyně, Na prádle
    *  29.6.Tábor, Hotel Palcát
    *  30.6.Planá n./L., Soukeník
    *  26.5.Zvěrotice, Na kopci
    *  18.5.Tábor, Atrium Slovan
    *  11.5. Tábor, Hotel Palcát
    *  30.4.Soukeník, Za vodou
    *  27.4.Tábor, Hotel Palcát 
    *  21.4.Ml. Vožice, Bowling 
    *  13.4.Bechyně, Na prádle 
    *  7.4.Zvěrotice, Na kopci 
    *  23.3.Tábor, Hotel Palcát 
    *  16.3.Tábor, Atrium Slovan 
    *  2.3.Tábor, Hotel Palcát 
    *  23.2.Písek, Bílá růže,ples
    *  17.2.Žabovřesky, Maškarní  
    *  9.2.Temelín, večírek 
    *  2.2.Tábor, Atrium Slovan

  •     44 produkcí 2008

  • 26.12.Palcát

  • 12.12.Hotel Pyramida

  • 5.12.Vltava Č.Budějovice

  • 29.11.Zhoř

  • 28.11.Milenium Kadeřnice

  • 22.11.Zvěrotice

  • 1.11.Palcát

  • 31.10.Milenium Tábor

  • 27.10.Blue bar Planá n/l

  • 17.10.Spektrum Sez.Ústí II

  • 27.9.Planá n/l Jarmark

  • 13.9.Černovice pouťová

  • 6.9.Holkov

  • 30.8.Za vodou Planá n/l

  • 29.8.Dráchov

  • 23.8.Černošice 

  • 22.8.Zvěrotice

  • 15.8.Dráchov

  • 9.8.Hrazany

  • 2.8.Planá Na černé

  • 1.8.Blažejov

  • 26.7. Bechyně Koník

  • 25.7. Bečice

  • 19.7.Za vodou Planá n/l

  • 19.7. Za vodou Planá n/l

  • 4.7.Bečice 

  • 28.6.Bechyně Koník

  • 27.6.Chotoviny hřiště

  • 28.5.Bechyně Koník

  • 31.5.Orlík soukromá párty

  • 17.5.S.Ústí II Spektrum

  • 9.5.Tábor Atrium

  • 30.4.Planá Za vodou

  • 19.4.Ústí II Spektrum

  • 18.4.Písek Bílá růže

  • 12.4.Zvěrotive Na kopci

  • 28.3.Tábor Palcát

  • 8.3.Zvěrotice Na kopci

  • 22.2.Veselí n/L Ples

  • 16.2.Ústí II Spektrum

  • 15.2.Tábor Palcát

  • 18.1.Tábor Palcát