top of page

V kapele je za rockera ale má rád i funky music. Jinak je to kapelní opravář všeho elektronického od světel po bicí.

Nastoupil do kapely 20.9.2014      Počet návštěv-

Na základní škole navštěvoval LŠU v oboru klarinet saxofon. Po nedočkavém získání občanského okamžitě nastoupil do krajského přeboru skupiny Disk kde jako benjamínek začal svou éru hrou na basovou kytaru.

Na vojně se k hudbě sice moc nedostal ale po návratu se pomalu zotavoval po pauze a nastoupil do nově založené taneční skupiny Vega. 

Kde jako mladý rebel začal prosazovat vlastní tvorbu. Na přelomu roku 1988 a 89 se tato skupina přejmenovává na Extract. A tam dobývá několik let podia s vlastními skladbami a zpěvem. 

I přes dlouhá očekávání se po několika letech začaly plnit sály a parkety. Což je pro něj velice příjemný úspěch aniž by využíval při své autorské činnosti nějakých médií. Za tu dobu se setkal s plno známými úžasnými hudebníky.Což v něm nechalo krásnou stopu hudby a zážitků.

V roce 1994 opouští skupinu a dává si delší hudební oddech. I když to moc nedodržuje dostává drobné zakázky pro podkladovou hudbu videí a prezentací. Pochopitelně hostuje i v několika tanečních skupinách i hostoval v různých rockových kapelách i jako autor. Po čase opět se skupinou, dnes Starý Extract zase vystupuje. Při tom až do dnes objevuje kouzlo hudebních studií…

bottom of page